Okna PCV

Okna PCV – Opole, Kluczbork, Ozimek


W naszej ofercie czekają na Państwa bramy, rolety oraz okna PCV wykonane z najwyższej jakości profili. Wśród sprzedawanych modeli znajdują się okna sześciokomorowe, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjną ceną. Oprócz nich nasza oferta obejmuje także nowoczesne okna energooszczędne oraz pasywne. Tak szeroki wybór pozwala na znalezienie idealnego produktu, który będzie spełniał oczekiwania danego użytkownika, a jednocześnie pasował do konstrukcji konkretnego budynku. Dbamy o to, by takie produkty cechowały się odpornością na intensywną eksploatację, a jednocześnie zabezpieczały budynek przed działaniami osób niepowołanych.

Zalety okien PCV

Okna PCV są wytrzymałe i lekkie. Co więcej, można je łatwo zamontować oraz utrzymać w czystości. Posiadają one także wysokie parametry termoizolacyjne. Dzięki temu ograniczają straty ciepła we wnętrzach. Zimą pozwala to zaoszczędzić na kosztach ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowo polichlorek winylu jest odporny na mróz, śnieg, deszcz i wysokie temperatury. W efekcie wykonane z niego okna nie tracą swoich właściwości nawet wiele lat po zamontowaniu. Co więcej, okna PCV są aż o 15% tańsze niż modele z drewna.

Okna PCV mogą być bardzo estetyczne, ale zależy to od ich właściwego dopasowania do konstrukcji całego budynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno produkty białe, jak i w konkretnych barwach, dostosowanych m.in. do dachówek czy innych elementów zastosowanych podczas budowy konkretnego obiektu. Ogromne znaczenie ma także wymiar samych okien dostosowany do szczegółów zawartych w projekcie. Niekiedy konieczne okazuje się zakupienie modeli tworzonych na indywidualne zamówienie, co również umożliwia nasza firma.

Okna PCV na wymiar

W ofercie firmy „Młynarski” znajdziecie Państwo również okna PCV wykonywane na wymiar. Każdy produkt realizowany jest na podstawie podanych przez Klienta wymiarów, zgodnie z jego życzeniami. Kładziemy duży nacisk na estetyczne, nowoczesne wzornictwo oraz precyzję wykonania. Skupiamy się na każdym detalu, by dostarczyć Państwu najwyższej jakości okna, o wysokich parametrach termicznych i doskonałym wyglądzie.

Okna PCV na wymiar są doskonałym wyborem dla osób, które nie mogą znaleźć odpowiednich modeli wśród gotowych, ogólnodostępnych produktów. Wówczas konieczne jest stworzenie egzemplarza zgodnego z wymaganiami danego klienta. Następuje to po przedstawienia szczegółów oczekiwanego wyrobu, a także dokonaniu dokładnych pomiarów. Dbamy o precyzję wykonania takich okien, dzięki czemu sprawdzają się one nawet w przypadku najbardziej wymagających użytkowników. W naszym asortymencie pojawiają się także drzwi zewnętrzne, które również możemy stworzyć na indywidualne zamówienie. Dzięki temu z łatwością wykończą Państwo nawet najbardziej nietypowy budynek, dopasowując zamawiane produkty do własnych preferencji i potrzeb

Co wyróżnia nasze okna PCV?

Oferujemy okna PCV, które powstają w oparciu okucia pochodzące od firm Maco oraz Siegenia. Przedsiębiorstwa te mają wieloletnie doświadczenie w produkcji okuć budowlanych, a niezmiennie wysoką jakość ich produktów potwierdza długookresowa gwarancja. Wszystkie nasze okna wyposażamy ponadto w szyby termoizolacyjne o współczynniku przenikania ciepła k=1,0. Na życzenie klienta możemy zastosować także modele zespolone o doskonałych parametrach ciepłochronnych k=0,7. lub k=0,5. W naszej ofercie dostępna jest również szeroka gama szkła barwionego, ornamentowego oraz antywłamaniowego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem okien PCV, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru. To doskonałe rozwiązanie głównie w przypadku niestandardowych otworów, które należy wypełnić oknami PCV przygotowanymi na wymiar. Wówczas dokonanie dokładnych pomiarów ma ogromne znaczenie, pozwalając na wykonanie idealnie pasującego produktu. Zapraszamy do kontaktu!