Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne aluminiowe

Aluminiowe rolety zewnętrzne oferowane przez firmę Młynarski z Opola należą do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań spośród wszystkich systemów dostępnych na rynku. Dzięki prostej i niezawodnej konstrukcji mogą być montowane zarówno przed, jak i po zamocowaniu stolarki okiennej. Wykonane są z wysokiej jakości aluminiowych skrzynek i prowadnic lakierowanych metodą proszkową oraz pancerzy ocieplanych pianką poliuretanową dostępnych w szerokiej gamie kolorów. Rolety te instalowane są bezpośrednio nad bądź we wnęce okiennej. W wersji podstawowej obsługiwane są za pomocą taśmy bądź linki. Istnieje również możliwość zastosowania napędu elektrycznego. Dzięki przystępnej cenie rolety zewnętrzne aluminiowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów.

Rolety zewnętrzne mają wiele zalet. Pozwalają przede wszystkim osłonić się przed wzrokiem innych osób, co ma ogromne znaczenie na gęsto zabudowanych osiedlach czy w budynkach znajdujących się bezpośrednio przy ulicach. Rolety zewnętrzne umożliwiają także zwiększenie bezpieczeństwa w danym budynku oraz uchronienie wnętrza przed nagrzewaniem promieniami słonecznymi. Są to produkty bardzo estetyczne, wykonywane ze sprawdzonych materiałów. Dostępność w wielu kolorach pozwala na idealne dostosowanie zarówno do własnych preferencji, jak i pozostałych elementów wchodzących w skład konstrukcji konkretnego budynku.

PORTOS ST 2000
PORTOS OL 2000
PORTOS OS 2000
PORTOS IT 2000

Rolety nadstawne PCV

System ten ze względu na swoją charakterystykę może być stosowany tylko na etapie montażu lub wymiany stolarki okiennej. Roleta nadstawna zbudowana jest ze skrzynki i prowadnic wykonanych z udaroodpornego PCV oraz pancerza aluminiowego wypełnionego pianką poliuretanową. Obsługiwana jest za pomocą taśmy lub silnika elektrycznego. Skrzynka posiada ocieplenie, co wyraźnie podnosi jej właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne. System ten występuje w dwóch wariantach: z klapą rewizyjną umieszczoną od czoła rolety (system klasyczny) i z klapą rewizyjną zamontowaną na dole (system do zabudowy). Rolety nadstawne można zastosować do wszystkich rodzajów okien a możliwość okleinowania skrzynki i prowadnic pozwala na idealne ich dopasowanie do posiadanej stolarki.

PORTOS CC 1000
PORTOS TL 1000
PORTOS TP 1000K

Rolety do każdego budynku

Oferowane rolety sprawdzą się doskonale zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach o zupełnie innym przeznaczeniu. Są to uniwersalne wyroby pozwalające na stosowanie zgodnie z własnymi potrzebami. Zostały one stworzone z myślą o zastosowaniu poza budynkiem, dlatego wykazują odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, w tym wilgoci czy skrajnych temperatur. Dbamy o to, by takie produkty były wytrzymałe również na codzienną eksploatację. Są to więc wyroby wysokiej jakości, spełniające oczekiwania wymagających użytkowników.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także okna PCV, na których można zamontować wspomniane rolety. Dzięki temu istnieje opcja zamówienia wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu, co znacznie ogranicza liczbę obowiązków związanych z wyposażaniem i wykańczaniem swojego domu. Zapraszamy do kontaktu klientów z Kluczborka, Opola i innych miejscowości.