Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne – Opole, Kluczbork, Ozimek


Drzwi zewnętrzne pomagają chronić budynek przed włamaniem, dlatego też powinny być solidne i trwałe. Ich zadaniem jest również ochrona wnętrz oraz osób w nich przebywających przed warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Jeśli więc chcą Państwo zamontować w swoim domu drzwi, które będą doskonale zabezpieczać go przed chłodem i wiatrem, warto wybrać model o wysokich parametrach termicznych. Zaliczają się do nich przede wszystkim drzwi ocieplone pianką poliuretanową. Dodatkowo do ich zalet zaliczyć można estetyczny wygląd, gdyż w przypadku pianki PUR warstwa termoizolacyjna nie musi być aż tak gruba, jak to jest przy tradycyjnych materiałach, co przekłada się znacząco na efekt estetyczny. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych, bramy garażowe oraz rolety zewnętrzne. Oferujemy zarówno gotowe modele, jak i drzwi produkowane na wymiar.

Modele drzwi zewnętrznych od znanych producentów

W asortymencie posiadamy drzwi zewnętrzne następujących producentów:

  • Wikęd,
  • Setto,
  • Mikea,
  • Mar-Tom.

Drzwi podchodzące do tych producentów wyróżniają się wysoką jakością wykonania i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu są one trudne do sforsowania i stanowią skuteczne zabezpieczenie przed włamaniami. Oprócz tego cechują się także bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacji termicznej i akustycznej.

Drzwi zewnętrzne na wymiar

Naszym klientom oferujemy również drzwi zewnętrzne na wymiar, które będą idealne dopasowane do otworu ściennego i bardzo proste w montażu. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie w mieszkaniach z ościeżynami o niestandardowych rozmiarach, które wciąż często można spotkać np. w starych kamienicach czy blokach. Wybierając tę opcją, można w efekcie uniknąć przeprowadzania gruntownego remontu w celu wymiany drzwi.

Drzwi zewnętrzne na wymiar sprawdzają się doskonale w wielu budynkach, szczególnie tych o niestandardowej konstrukcji. To dobry wybór w sytuacji, gdy dany klient nie może znaleźć odpowiedniego produktu wśród tych dostępnych od ręki. Wykonanie drzwi zewnętrznych na wymiar wymaga jednak dokonania dokładnych pomiarów, pozwalając na idealne dopasowanie danego wyrobu do potrzeb konkretnego użytkownika.

W skład naszego asortymentu wchodzą drzwi zewnętrzne na wymiar w wielu wariantach. Ogromne znaczenie mają przede wszystkim materiały zastosowane do ich stworzenia. Trzeba pamiętać również o designie, który powinien pasować do pozostałych elementów wchodzących w skład konstrukcji budynku. Warto zatem dostosować drzwi m.in. do rolet zewnętrznych.

Takie produkty również wchodzą w skład naszego asortymentu, dlatego z łatwością kupisz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia domu w jednym miejscu. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a także możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane stworzeniem wysokiej jakości drzwi zewnętrznych na wymiar. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.