Żaluzje – Opole, Kluczbork, Ozimek


Żaluzje są często stosowane zarówno w domach, jak i biurach. Doskonale chronią one bowiem pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Odpowiednio dobrane żaluzje zaciemniają wnętrza, dzięki czemu chronią je przed zbytnim nagrzaniem.

Żaluzje pomagają także chronić wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów – ma to szczególne znacznie dla osób mieszkających na parterze i niższych kondygnacjach. Aby mieć pewność, że po zapaleniu światła w pomieszczeniu, nikt nie będzie mógł zajrzeć do niego z zewnątrz, należy zastosować żaluzje z nieprześwitującej tkaniny.


Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe można instalować do ściany lub do sufitu, co pozwala na zasłonięcie okna lub całej ściany. Ich lamele mogą być wykonane z tkaniny lub PCV. W naszej ofercie dostępne są dwa warianty lamel o szerokości 89 i 127 mm, dzięki czemu mogą Państwo optymalnie dostosować gotowy wyrób do indywidualnych potrzeb, tworząc doskonałą atmosferę do wypoczynku i pracy. Możliwość płynnego regulowania położenia lamel, pozwala dostosować oświetlenia do potrzeb osób znajdujących się w pomieszczeniu. Żaluzje pionowe są bez wątpienia produktem praktycznym, komfortowym i estetycznym.

żaluzje wewnętrzne pionowe

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome należą do najczęściej wykorzystywanych systemów zaciemnienia wnętrz. Dzięki szerokiej gamie elementów mocujących mogą być stosowane we wszystkich rodzajach okien. Montuje się je bezpośrednio do okna, we wnęce okiennej, do ściany oraz sufitu. Pozwalają na łatwą regulację ilości światła dziennego. Ponadto doskonale komponują się z oknem, tworząc harmonijną całość, podkreślającą wystrój wnętrza. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo żaluzje poziome aluminiowe o dwóch szerokościach listków: 16 i 25 mm oraz nowość: żaluzje drewniane dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.


Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to eleganckie i praktyczne osłony okienne, które pasują zarówno do wnętrz zaaranżowanych w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny. Ze względu na właściwości drewna nie powinny być one jednak montowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza np. w kuchniach czy łazienkach. Dobrze sprawdzą się za to w pokojach i sypialniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram garażowych oraz rolet zewnętrzne.