W naszej ofercie czekają na Państwa bramy garażowe, rolety zewnętrzne oraz okna PCV wykonane z najwyższej jakości profili. Wśród sprzedawanych modeli znajdziecie okna sześciokomorowe, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjną ceną. Oprócz nich nasza oferta obejmuje także nowoczesne okna energooszczędne oraz pasywne.

Zalety okien PCV

Okna PCV są wytrzymałe i lekkie. Co więcej, można je łatwo zamontować oraz utrzymać w czystości. Posiadają one także wysokie parametry termoizolacyjne. Dzięki temu ograniczają straty ciepła we wnętrzach. Zimą pozwala to zaoszczędzić na kosztach ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowo polichlorek winylu jest odporny na mróz, śnieg, deszcz i wysokie temperatury. W efekcie wykonane z niego okna nie tracą swoich właściwości nawet wiele lat po zamontowaniu. Co więcej, okna PCV są aż o 15% tańsze niż modele z drewna.

Okna PCV na wymiar

W ofercie firmy „Młynarski” znajdziecie Państwo również okna PCV wykonywane na wymiar. Każdy produkt realizowany jest na podstawie podanych przez Klienta wymiarów, zgodnie z jego życzeniami. Kładziemy duży nacisk na estetyczne, nowoczesne wzornictwo oraz precyzję wykonania. Skupiamy się na każdym detalu, by dostarczyć Państwu najwyższej jakości okna, o wysokich parametrach termicznych i doskonałym wyglądzie.

Co wyróżnia nasze okna PCV?

Oferujemy okna PCV, które powstają w oparciu okucia pochodzące od firm Maco oraz Siegenia. Przedsiębiorstwa te posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji okuć budowlanych, a niezmiennie wysoką jakość ich produktów potwierdza długookresowa gwarancja. Wszystkie nasze okna wyposażamy ponadto w szyby termoizolacyjne o współczynniku przenikania ciepła k=1,0. Na życzenie klienta możemy zastosować także szyby zespolone posiadające doskonałe parametry ciepłochronne k=0,7. lub k=0,5. W naszej ofercie dostępna jest także szeroka gama szkła barwionego, ornamentowego oraz antywłamaniowego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem okien PCV, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru.

© Firma MŁYNARSKI Opole 2001 - 2017 Okna | Drzwi | Rolety | Markizy | Bramy Garażowe