Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe stwarzają estetyczny wygląd i stanowią praktyczne i komfortowe rozwiązanie zarówno w biurach jak i mieszkaniach. Możemy je instalować do ściany lub sufitu co pozwala na zasłonięcie okna lub całej ściany.
Szeroka gama kolorystyczna i materiałowa pozwala na dowolną aranżacje wnętrz ograniczoną jedynie wyobraźnią klienta.
Lamele żaluzji pionowych mogą być wykonane z tkaniny lub PCV. Do Państwa dyspozycji są dwa warianty gabarytowe lamel: szerokość 89 i 127 mm, dzięki czemu mogą Państwo optymalnie dostosować gotowy wyrób do indywidualnych potrzeb tworząc doskonałą atmosferę do wypoczynku i pracy. 

 

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome od kilkunastu lat oferowane są w sprzedaży na rynku polskim, co sprawia, należą do najczęściej wykorzystywanych systemów zaciemnienia wnętrz. Stosowane są jako element uzupełniający okna jak również jako element dekoracyjny. Dzięki szerokiej gamie elementów mocujących mogą być stosowane we wszystkich rodzajach okien. W ofercie firmy „Młynarski” znajdziecie Państwo żaluzje poziome aluminiowe o dwóch szerokościach listków: 16 i 25 mm oraz nowość: żaluzje drewniane dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych.

 

 

© Firma MŁYNARSKI Opole 2001 - 2017 Okna | Drzwi | Rolety | Markizy | Bramy Garażowe