Brama garażowa powinna być przede wszystkim funkcjonalna i solidna. Wybór odpowiedniej bramy garażowej gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę mienia, gdyż wykonana z wysokiej jakości materiałów, prawidłowo zamontowana brama zabezpiecza garaż oraz jego zawartość, a także dom przed intruzami. Oferowane przez nas produkty można zamontować zarówno w garażach przydomowych, jak i wolnostojących. W naszej ofercie znajdą Państwo modele rolowane oraz segmentowe.

Bramy rolowane

Bramy rolowane można zamontować zarówno na elewacji, jak i wewnątrz garażu. Składają się one z lakierowanych proszkowo aluminiowych skrzynek i prowadnic oraz pancerzy aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Sprzedawane przez nas modele wyposażone są w rurowy napęd elektryczny oraz wieszaki zabezpieczające pancerz przed podniesieniem. Oprócz tego możemy zaoferować klientom sterowanie radiowe, układ fotokomórek bądź awaryjne otwieranie ręczne do bram.

Zalety bram rolowanych

Bramy rolowane doskonale sprawdzają się w przypadku garaży o małej powierzchni. Nie tylko nie zajmują dużej ilości wolnej przestrzeni, ale są także bardzo proste w obsłudze. Co więcej, można je bez problemu zamontować w otworze o dowolnym kształcie i rozmiarze.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe montowane są wewnątrz obiektów nad belką nadprożową. Składają się one z segmentów stalowych okleinowanych, połączonych zawiasami i wypełnionych pianką poliuretanową. Poszczególne segmenty, przesuwają się na rolkach po zainstalowanych prowadnicach, wjeżdżając pod sufit garażu. W zależności od warunków zabudowy istnieje wiele rodzajów prowadzeń, co pozwala na szerokie zastosowanie tego typu produktu.

W naszym asortymencie posiadamy dwa warianty segmentów: z przetłoczeniem podłużnym i kasetonowym. W wersji standardowej nasze bramy posiadają dwustronny uchwyt, rygiel oraz zamek. Istnieje również możliwość podłączenia do nich napędu elektrycznego sterowanego ręcznie lub drogą radiową.

Zalety bram segmentowych

Bramy segmentowe są bardzo szczelne, dzięki czemu chronią wnętrze garażu przed podmuchami wiatru. Posiadają one także bardzo dobre parametry w zakresie termoizolacji. W efekcie są dobrym rozwiązaniem do garaży ogrzewanych. Bramy segmentowe zamontowane na prowadnicach są również skutecznie zabezpieczone przed włamaniami.

 

 

mlynarski   mlynarski   mlynarski

 

mlynarski   mlynarski
     
mlynarski   mlynarski
     
mlynarski    
© Firma MŁYNARSKI Opole 2001 - 2017 Okna | Drzwi | Rolety | Markizy | Bramy Garażowe