Bramy rolowane

Rolowane bramy garażowe są rozwiązaniem bardzo wszechstronnym. Można je zamontować zarówno w budynkach istniejących jak i nowopowstałych obiektach. Dzięki prostej i niezawodnej konstrukcji przeznaczone są do instalacji na zewnątrz elewacji bądź wewnątrz pomieszczenia.

Zbudowane są z proszkowo lakierowanych aluminiowych skrzynek i prowadnic oraz pancerzy aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Na wyposażeniu standardowym bramy rolowane firmy „Młynarski” posiadają rurowy napęd elektryczny oraz wieszaki zabezpieczające pancerz przed podniesieniem. Jako opcję dodatkową można zastosować sterowanie radiowe, układ fotokomórek bądź awaryjne otwieranie ręczne. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dostosować finalny produkt do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to drugi oprócz bram rolowanych proponowany przez nas sposób na zabezpieczenie wjazdów do pomieszczeń. Montowane są one wewnątrz obiektów nad belką nadprożową. W zależności od warunków zabudowy istnieje wiele rodzajów prowadzeń, co pozwala na szerokie zastosowanie tego typu produktu. Bramy zbudowane są z segmentów stalowych okleinowanych, połączonych zawiasami i wypełnionych pianką poliuretanową.

Poszczególne segmenty przesuwają się na rolkach po zainstalowanych prowadnicach, wjeżdżając pod sufit garażu. Do Państwa dyspozycji posiadamy dwa warianty segmentów: z przetłoczeniem podłużnym i kasetonowym. W standardzie bramy segmentowe firmy „Młynarski” posiadają dwustronny uchwyt, rygiel oraz zamek. Istnieje możliwość podłączenia napędu elektrycznego sterowanego ręcznie bądź drogą radiową.

 

 

   

 

 
     
 
     
   
© Firma MŁYNARSKI Opole 2001 - 2017 Okna | Drzwi | Rolety | Markizy | Bramy Garażowe